warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

SLUŽBY – KOSMETIKA

Být krásná a žádoucí, cítit se příjemně a mladistvě. Vědět, že vypadám, jak nejlépe je to možné. To by si zasloužila každá žena. Proč by měl čas předčasně zbrázdit naši tvář vráskami, když tomu můžeme lehce zabránit? Kosmetika ve Studiu Monys Vám pomůže. Chce to jen dopřát trochu péče sama sobě. Není Vám už dvacet, a přesto jste ještě nikdy nenavštívila kosmetický salon? To vůbec nevadí!

Nebojte se to jednou vyzkoušet poprvé. Uvidíte, jak se na kosmetické péči stanete „závislou“ a jak krásně Vám bude po těle i na duši! Luxusní péče o pokožku vytváří dokonalé podmínky pro dosažení harmonie duše a těla. Čarovné aroma velmi jemných a příjemných produktů s vysokým liftingovým účinkem vám dodá teplo, pohodu a uspokojení.

Příjemné ošetření, které trvá 75 minut Vám dodá pocit svěžesti po celý den. Léčivé bylinky, ovocné kyseliny, minerály a vitamíny výrazně zlepšují mikrocirkulaci krve v pokožce, obnovují elasticitu cévek „cévní gymnastika“, rozpouští staré mikrotromby a nasycují pokožku kyslíkem. Toto napomáhá efektivně řešit následující problémy pleti: bledá, unavená pleť, defekty textury a barvy, mastná, suchá seborea, akné, post-akné, předčasné stárnutí.

loading
×