warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

SLUŽBY – PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Technika prodlužování řas metodou řasa na řasu.
Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?
Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží prodloužené řasy stejně dlouho, jako přírodní řasa. Protože řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se třítýdenní doplňování prodloužení, aby řasy vypadaly stále plné. Prodloužené řasy mají trvanlivost dva až pět týdnů v závislosti na správné aplikaci a náležité péči ze strany klientky, jakož i na přirozeném cyklu růstu řas.

Objemové prodlužování řas 3D – 8D
Objemové prodlužování řas je v současné době nejžádanější technikou. Díky speciálně vyvinuté metodě dosáhnete úžasného objemu a dokonale přirozeného vzhledu. Objemové prodlužování řas: volume 3D – 8D, umožňuje kombinovat různé délky řas na jedné přírodní řase a 5D expres prodlužování řas, a to za použití všech na trhu dostupných materiálů: pravých norkových řas klasik, novinky fixovaných pravých norkových řas odolných proti vodě a ultra tenkých syntetických řas v síle 0.1, 0.07 až 0.06 mm.

Prodlužování řas fixovanými přírodními řasami je nová luxusní služba našeho salonu. Řasy jsou výrazně pohodlnější, neskutečně přirozené a déle vydrží. Po vyzkoušení se většina zákaznic již k syntetickým řasám nevrátí.

Ultra tenké syntetické řasy jsou velmi tenké a jemné a přesto novou metodou dosáhnete objemu jako nikdy předtím. Výsledky mluví za vše.

loading
×